BEDENİ ARINDIRIP,YAĞ YAKMAYI SAĞLAYAN 3 DETOX SUYU

Vücudumuza ne zaman bakım yaptık?
cilt ve kişisel temizlik bakımından bahsetmiyorum.Ruhen ve bedenen rahatlamadan bahsediyorum.Vücudumuza yüklediğimiz,zararlı besin ve toksinlerden evde yapabileceğimiz çok başarılı ve basit karışımlar ile kurtulabiliriz.
Vücudumuzu ve ruhumuzu rahatlatmanın yanında Toksinlerden arındıktan sonra daha hızlı kilo verebiliyor ve enerjimizi geri kazanabiliyoruz.
İster kilo vermeye çalışalım,istersek daha sağlıklı bir görüntü peşinde olalım vücumumuzu toksinlerden ve ödemden kurtarmanın en iyi ve bilindik yöntemi bolca su tüketmektir.Hergün en az 7-8 bardak su tüketmeliyiz.
Fakat suyu tek başına içmek keyif vermiyorsa suyumuzu biraz renklendirip keyifli bir hale getirmek hemde ödemlerimizi atacak birçok şey ekleyebiliriz.

—İLK OLARAK BİZ KADINLARIN EN BÜYÜK TAKINTISI OLAN KİLOLARDAN KURTARAN ÇOK BAŞARILI ZAYIFLATICI DETOX SUYU İLE BAŞLAYALIM:)
– 3 YEŞİL ELMA ekşi)
– BİR TUTAM MAYDONOZ
– 3-5 ADET TANE KARABİBER
-BİR TUTAM YEŞİL ÇAY
– 2 ADET KABUK TARÇIN
-1 ADET TAZE ZENCEFİL
-1 ADET LİMON İSTEĞE BAĞLI
Cam bir kabın içine 1,5 litre kaynamış ılınmış su,Elma kabuklarını kalın bir şekilde soyup ekleyelim,karabiber,tarçın ve yeşil çayıda ilave edelim taze zencefili soyup fındık büyüklüğünde 4 parça olarak ilave edelim İstersek bir limonu kabukları ile birlikte 4 parça halinde ilave edebiliriz.Kabın ağzını kapatıp dolapta enaz 2 saat beklettikten sonra birgün içinde bu karışımı tüketelim.
HAFTADA EN FAZLA 2 GÜN TÜKETELİM.FAZLASI ZARARLI OLABİLİR
1 HAFTADA 3 KG VERDİRDİĞİ SÖYLENİYOR)ŞAYET BİR HAFTA BOYUNCA BERABERİNDE YEDİĞİMİZE DİKKAT EDER İSEK HAFTADA 6 KG VEDA DİYEBİLİRİZ..

—METEBOLİZMAYI HIZLANDIRAN GÜNÜMÜZÜ ENERJİK GEÇİRECEK DETOX SUYU
-1 ADET SALATALIK
-2 ADET LİMON
-1 DEMET TAZE NANE
Oda sıcaklığındaki 1 litre suyun içine kabukları ile birlikte limon ve salatalığı doğrayın,bir demet naneyide ekleyip ağzını kapatıp bir gece buzdolabında bekletip gün içerisinde tüketin.

—TATLI İHTİYACINI YOK EDİP TOKLUK HİSSİ VEREN DETOX SUYU
-1 ADET GREYDURT
-3 ADET KABUK TARÇIN
-3-5 ADET KARANFİL
Oda sıcaklığındaki 1 lt suya malzemeleri atıp bir gece dolapta bekletip gün içerisinde tüketelim….