ÇALIŞAN TESETTÜRLÜ BAYANLARA YAZ İÇİN GİYİM ÖNERİLERİ

Biz bayanlar iş hayatında normal hayatımızdan çok daha kaliteli,güzel ve şık görünmek isteriz.Son yıllarda çok büyüyen tesettür üretici ve tasarımcıları tesettür sektöründe çığır açtı.
Eskiden bir kaç parça ile kombin yapmaya çalışan bayanlar artık istedikleri gibi zevkli,kaliteli ve çok modern çizgileri rahatlıkla temin edip kendi tarzlarını yaratabilme imkanlarına sahipler.
Modanın dev isimleride artık tesettür sektörüne akın ediyor.
Tesettürlü çalışan bayanlar için ürün yelpazasi çok geniş. Çalışan bayanlar klasik elbiselerden çok artık tercihlerini özellikle yaz aylarında rahat ettiklerinden dolayı tuniklerden yana kullanıyorlar.
–Mesai gününüz için tercih edeceğiniz bir TUNİĞİ,kalem veya ispanyol paça bir pantolon,şık sade bir babet veya siteletto,iri detaylı bir kolye ve renk uyumlu bir şal ile çok şık bir hale getirebilirsiniz..
–2018 yazına damga vuran Japonların geleneksel giysisi KİMANO larda tamda tesettürlü arkadaşlarımıza hitap eden çok şık bir parça.Kesinlikle gardolabınızda birkaç farklı model kimanoya yer verin derim.Bol kesim tasarımları ile özellikle yüksek bel pantolon veya kalem etekler ile çok rahat kombinleyebileceğiniz bir seçenek.Gündüz kullanımlarda sıradan bir jean ile günlük,şık bir ipek gömlek,kalem etek,ve sitelettolarınız ile çok şık gece kıyafetleri yaratabilirsiniz.
–Yine bu yıl tüm bayanlarda hit olan renge renk takımlar..Komple baştan aşağı aynı renk giyinmek bu yıl inanılmaz derece rövaşta.Mesela kırmızı ince bir ceket,kırmızı bir gömlek veya tşört,kırmızı pantolon,kırmızı pabuçlar ve kırmızı şal …(renk tonlarının tutması çok önemli)İddiayı seviyorsanız deneyin derim..
–Tiril tiril uçuşan şifon elbiseler… Şifon elbiseler tek parça olmasından dolayı kombini kolay parçalar olduğu için çalışan bayanların son dakika kurtarıcıları gibi.Bu yıl özellikle desenli şifon elbiseler öndeKombin için,uyumlu düz renk şal,şal rengi bir çanta ve ayakkabı yeterli olacaktır….